Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Belen ua tregon të gjithëve…fluturën prej Fri 17 Feb 2012, 16:12

Vizitor

avatar
Vizitor

Kjo është fotoja që e gjen sot në të gjitha mediat italiane… dhe jo vetëm. Bluja dhe roza e fustanit të Belen Rodriguez me të çarën e ekzagjeruar ka pushtuar postimet në Facebook dhe Tuiter, ndërsa shikuesit e Sanremos ishin gati të vinin bast nëse ajo mbante apo jo të brendshme.

Fustani i bukuroshes argjentinase me një të çarë që shkonte deri në rrëzë të këmbës së djathtë ka zbuluar tatuazhin e saj (një flutur), gjë që e ka vënë në siklet disa herë, por mesa duket jo aq sa ta detyronte të ndërrohej.

“Kam veshur të brendshme, por janë të veçanta”, iu përgjigj ajo “shigjetave” për veshjen e guximshme.

Disa vite më parë, Valeria Marini, e cila drejtonte Sanremon, u kritikua për një veshje të ngjashme, por duhet theksuar se në rastin e saj imagjinatës i ishte lënë më shumë vend.

2 Re: Belen ua tregon të gjithëve…fluturën prej Sat 09 Feb 2013, 09:50

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hajde hajde kto po qe bejn qef e bejn jet


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons