Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Plot 35 milion dollarë për të blerë një makinë Ferrari

Një Ferrari klasik, i prodhuar enkas për Stirling Moss, është shitur për një shifër të çmendur: plot 35 milion dollarë. Ferrari 250 GTO i vitit 1962 ishte në pronësi të biznesmenit britanik Eric Heerema. Ai tani ka kaluar në pronësi të një biznesmeni amerikan.

Në total javët e fundit janë shitur në ankande 8 makina klasike Ferrari, që kapin vlerën 150 milion dollarë.

Prezantuesi anglez, Chris Evans shiti makinën e tij Ferrari për 27 milion dollarë përpara pak ditësh, duke fituar plot 10 milion dollarë në dy vjet.

Një shitës tha se çmimet po kapin qiellin dhe të kesh në pronësi një Ferrari të tillë të bën milioner në vend.

“Në vitet ’80 dhe ’90 ishte ndryshe. Njerëzit merrnin borxh për të paguar makinat. Por tani paguajnë cash. Në vitin 1996 kisha në shitje 20 makina që vlenin 20 milion sterlina. Nëse do i kisha tani, do i kisha shitur mbi 200 milion sterlina,” tha ai.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons