Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Divorcohet Michel Telo prej Tue 14 Feb 2012, 18:21

Vizitor

avatar
Vizitor

Michel Telo, këngëtari brazilian i bërë i famshëm në të gjithë botën me hitin ‘Ai se eu te pego’, është divorcuar nga bashkëshortja e tij.

Lajmin e ka bërë të ditur në profilin e saj në Facebook gruaja me të cilën Telo ka qenë i martuar prej tre vitesh. Divorci është zyrtarizuar të premten.

“Dua të sqaroj se zërat që po qarkullojnë në internet janë të vërteta. Unë dhe Michel Telo jemi zyrtarisht të divorcuar.”

Një nga motivet sipas mediave braziliane ishte suksesi i befasishëm i këngëtarit, i cili në vitin 2011 realizoi 220 koncerte dhe për këtë vit ka të programuar edhe 220 koncerte në 140 shtete të ndryshme.

Deri tani Michel Telo nuk e ka konfirmuar lajmin.

2 Re: Divorcohet Michel Telo prej Sat 09 Feb 2013, 16:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ecccc e vrasin mendjen fort kta per divorce ndahen martohen sa her tduan as qe lodhen hic se u divorcun


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons