Forumi Kuq E Zi
Fiton Skënderbeu, barazon Pogradeci  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Fiton Skënderbeu, barazon Pogradeci  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Fiton Skënderbeu, barazon Pogradeci  Empty Fiton Skënderbeu, barazon Pogradeci prej Mon 13 Feb 2012, 15:44

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Fiton Skënderbeu, barazon Pogradeci  Skenderbeu-feste

Kampionët në fuqi kanë fituar edhe ndaj Tomorrit që zhvillon ndeshjen e parë pas rreth 10 vitesh në fushën e tij në Kategorinë Superiore me rezultin 4-2.

Skënderbeu kaloi në avantazh që në minutën e 9-të të takimit me një 11-metërsh që shndërrohet në gol nga Shkëmbi.

Gjithsesi nuk dorëzohen vendasit të cilët me një aksion të parregullt, shënojnë golin e barazimit në minutën e 34-t. Në mbyllje të pjesës së parë sërish skuadra korcare kalon në avantazh pas një goditje standarte perfekte nga Radas.

Me fillimin e pjesës së dytë, saktësisht në minutën e 61-të, Ofaje barazon shifrat në 2-2, megjithatë kampionët kanë një marsh më shumë në këtë takim dhe 4 minuta më pas është Muzaka që i kalon në avantazh. Shumë shpejt, sërish Muzaka shënon golin e dytë personal dhe të katërtin e takimit duke i cuar shifrat në 4-2.

Kur kishin mbetur rreth 15 minuta nga përfundimi i takimit Skëndërbeu mbetet me 10 lojtarë pasi Bicaj merr kartonin e dytë të verdhë, gjithsesi, rezultati mbetet i pandryshueshëm.

Me këtë fitore Skëndërbeu ngjitet në kuotën e 29 pikëve, por në vendin e tretë, 3 pikë larg kryesuesëve të Teutës.

Ndërkohë takimi tjetër i ditës së dielë mes Pogradecit dhe Kastriotit, që u zhvillua në Elbasan, përfundoi në barazim 1-1.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons