Forumi Kuq E Zi
Ndjej mall per ty.. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndjej mall per ty.. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ndjej mall per ty.. Empty Ndjej mall per ty.. prej Sat 11 Feb 2012, 07:49

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Fillova te ndjej mall per ty qe dite qe me le te vetme Ndjej mall per ty.. 1141667947

2Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Tue 14 Feb 2012, 21:25

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
qe kam vetem 1 or qe jemi ndar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Mon 26 Mar 2012, 23:26

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ndjej mall per ty se te kam large


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

4Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Wed 28 Mar 2012, 21:29

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndjej mall per ty sa here qe largohem qe ketu

5Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Fri 06 Apr 2012, 00:51

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Se na ndajn kilometrat


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

6Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Fri 06 Apr 2012, 08:27

Engjelli_blu

Engjelli_blu
Princeshe
Princeshe
edhe pse jam e nevrikosur me sjelljen tende

7Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Fri 06 Apr 2012, 13:10

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ndjej mall per ty sa here qe largohem qe ketu

8Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Thu 16 Aug 2012, 21:28

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
se kemi gjith kto dit pa u takuar


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

9Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Thu 16 Aug 2012, 21:31

anabela

anabela
Antare i ri
Antare i ri
Ndjei mall per ty Aldo Ndjej mall per ty.. 2447772368

10Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Fri 17 Aug 2012, 14:54

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
per A*******n


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Fri 24 Aug 2012, 13:31

LAKSI & E

LAKSI & E
Webmaster
Webmaster
Ndjej mall per ty sepse te ndjej thell ne shpirtin tim


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

12Ndjej mall per ty.. Empty Re: Ndjej mall per ty.. prej Thu 17 Jan 2013, 17:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ndjej mall per ty pasi ti ishe arsyja jetes time ndaj kam aq mall


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons