Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Këngëtarët e natës prej Fri 03 Feb 2012, 15:47

Vizitor

avatar
Vizitor


Zëra të njohur si Eugent Bushpepa, Vedat Ademi, Era Rusi, Valon Shehu dhe shumë të tjerë sjellin hitet më të mira muzikore ndër vite, shqiptare dhe të huaja.

Ne i perceptojmë ata si njerëzit që nxitin argëtimin tonë. Po për artistët e skenave të natës, a mund të ketë argëtim nga kjo punë e përnatshme?

“Në fillim ishte pasion, nuk mund ta quaja punë. Të këndosh “live” është shkollë më vete që të mëson që në çfarëdo gjendjeje të jesh të këndosh mirë për të kënaqur publikun”, shprehet këngëtarja Era Rusi.

Cdo natë në skenë shënon vazhdimësinë e punës së një këngëtari që, përveç festivaleve dhe koncerteve, zgjedhin këtë si një mundësi për të zhvilluar profesionin.

“Kur argëtohet publiku argëtohem edhe unë, ndërsa në ditët e pushimit më pëlqen që të shkoj për të dëgjuar kolegët. Jam partizane e muzikës live”, tregon këngëtarja.

Jeta e natës është shumë e kufizuar jo vetëm nëpër rrethe, por edhe në Tiranë ku ka një përqendim më të madhe të popullsisë dhe bizneseve argëtuese.

Miniskenat me zerat profesionist që ngrihen mbrëmjeve sipër tyre, janë ndër të paktat mundësi që na ofrohen për të kaluar cilësisht një natë jashtë.

2 Re: Këngëtarët e natës prej Sun 10 Feb 2013, 04:48

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
hmmm amon nata esht per qetsi e jo me nejt zgjuar dita esht per kto punnnnn


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons