Forumi Kuq E Zi
Ozil: Dua të përfundoj karrierën tek Real Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ozil: Dua të përfundoj karrierën tek Real Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Ozil: Dua të përfundoj karrierën tek Real Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ozil: Dua të përfundoj karrierën tek Real Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Ozil: Dua të përfundoj karrierën tek Real Ozil-Mesut
Mesut Ozil është shprehur se dëshiron që të përfundojë karrierën me fanellën e Real Madrid. Mesfushori gjerman i spanjollëve gjithashtu shtoi në një intervistë për revistën ‘Kicker’ se kritikat që ka marrë muajt e kaluar për formën e tij të dobët e kanë bërë më të fortë.

“Dua ta mbyll karrierën tek Real. E di që duhen edhe shumë vite deri sa të var këpucët në gozhdë dhe do të jetë shumë e vështirë. Klubi do të blejë shumë lojtarë në vitet e ardhshme dhe do të ketë në qarkullim futbollistë të rinj me talent, por unë dua të jem pjesë e të ardhmes së Real Madrid. E di çfarë jam në gjendje të bëj dhe do të qëndroj në Madrid për shumë vite”, ka theksuar Ozil.

23-vjeçari shpjegoi edhe se si është të jesh një futbollist i madrilenëve: “Të kritikojnë shumë shpejt edhe nëse po luan mbi mesataren. Kam mësuar nga kjo gjë dhe jam bërë më i fortë.”

Në lidhje me rivalët historikë të Barcelonës, Ozil u shpreh i bindur se nëse Real vazhdon të luajë në këtë nivel do të fitojë kampionatin spanjoll.

“Shtatë pikë diferencë nuk janë aq shumë, por nëse ruajmë përqendrimin dhe nivelin e lojës atëherë Barcelona nuk do të na kalojë në renditje”, deklaroi mesfushori gjerman me origjinë turke.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons