Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Një e përditshme franceze i ka kushtuar një artikull të tërë lajmit të koncertit të këngëtares shqiptare Mariza Ikonomi. “Au Royal Casino avec Mariza Ikonomi”- shkruan titulli i artikullit, i cili flet për këngëtaren shqiptare dhe për këtë mbrëmje koncertore ku Mariza bashkë me një duo kitaristësh do të sillnin një mbrëmje pop soul.Mariza prej gati një viti është vendosur në Nicë me studime dhe krahas shkollës, ka nisur të këndojë me sukses në disa night club-e në këtë qytet. Mesa duket talenti i saj, është pikasur edhe nga njerëz të artit e gazetarisë, të cilët kanë filluar ta mbështesin. Ky artikull e vërteton më së miri suksesin e këngëtares shqiptare në Francë. Bluetooth

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
e pa se nvendin ton si eci gje ndaj shkoj jasht shtetit kshu bejn npergjithesi vipat tan sidomos kengtaret e nivelit nen 0


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons