Forumi Kuq E Zi
Unë të dua, Mirupafshim ..... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Unë të dua, Mirupafshim ..... Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Unë të dua, Mirupafshim ..... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Unë të dua, Mirupafshim ..... Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
"Dashuria është kur ju mendoni se një person i caktuar është më e rëndësishme se veten", një përkufizim të vetëm të dashurisë thënë nga një mik i imi i cili me të vërtetë inspiruar mua për të shkruar këtë histori e përvoja ime mbi dikë takim i cili u bë një pjesë shumë e madhe e mia jetës.


Unë isha ulur të gjitha vetëm në këndin e vend të caktuar në shkollë duke menduar për diçka për të bërë. Mërzinë me të vërtetë ka vizituar ditën time deri sa mu kujtua diçka. Në një nxitim, kam drejtuar në klasë ku klasa do të mbahet. Unë nuk e dinte se çfarë ishte, por nuk ishte diçka që më shtyu për të parë drejt derës dhe erdhi një person dhe e futi atë në mua. Unë nuk mund të përshkruaj se si ai dukej si, por takimi ynë i parë ishte aq e paharrueshme.

Si ditë kaloi pranë, kam filluar duke e ditur atë më shumë se ajo që unë dija atë ditën e parë u takuam. I filluar simpati atë dhe numërimin atë si një nga miqtë e mi. Unë e di ai pëlqen mua, too. Unë nuk mund të them arsyen e saktë pse unë mund të them se atij i pëlqen mua, por unë i sigurt se ai vërtetë. Ai është lloj të bëjë. Në fakt, ai është gjithashtu një mik i pothuajse të gjitha DNSCians. Edhe pse ka disa që e urren atë, unë e di në veten time se ai nuk e ka bërë diçka të keqe që të jeni të urryer nga ata njerëz. Unë mund të vërtetë se ai është popullor. Ai është arsyeja pse shumë nxënës e di mua në shkollë. Kur unë jam me të, unë jam ndjerë kaq krenar për veten për mësimet që kemi ndarë te së bashku me studentët e tjerë IT që me të vërtetë vështirësi zgjidhjen e disa problemeve në IT2.

Cilësitë që ai nuk ka mund të ndalojë një vajzë si unë të bie në dashuri me të. Po, kjo është e drejtë. Ai kapet zemra ime. Unë madly, crazily duan atë. Nga ajo kohë, unë jam duke fjetur në pothuajse dymbëdhjetë mesnatë përditshme vetëm për shkak të të menduarit të tij.

Unë u frikësua kështu që kur termi përfundimtar gjatë gjashtëmujorit të parë erdhi. Kjo ishte për shkak se pas shqyrtimit afatmesëm, ai ndryshon shumë. Ai nuk ishte i njëjtë si unë e di atë përpara. Ajo dukej se kurrë nuk kam arritur atë dhe unë nuk mund të kuptojmë atë më. Unë fillova humbur shpresën, por, unë thashë vetes që të mos heqin dorë. Kjo është arsyeja pse unë u përpoq të mirën time dhe të punuar aq shumë vetëm për të arritur atë edhe pse njerëzit rreth meje mendoj se unë jam i detyruar veten tek ai, dhe unë me sukses bëri. Edhe pse unë nuk mund të rregullojmë ndryshimet e tij më, ne ende u bënë miq të mirë dhe shok së bashku një herë më shumë. Unë mund të shohin ende një anë të atij që është i njëjtë si ne së pari u takuan.

Një problem tjetër erdhi mes nesh, kur afati përfundimtar i gjashtëmujorit të parë do të përfundojë më afër saj. Me të vërtetë dhemb mua kur ai tha se ai do të lënë mua kur semestrin e përfundoi. Është e vështirë për të thënë, por unë duhet të pranojnë të vërtetën se ai nuk është imi. Ai thjesht kaloi nga dhe i dha mësimet për jetën time, mësimet që unë kurrë nuk do ta harroj. Ai më bëri të guximshme dhe plot forcë për të përballuar semestrin e dytë, sidomos, për t'u përballur me programimit I.

Unë vetëm u zgjova një ditë përballen me realitetin se ai është zhdukur tashmë. Unë ende mund të kujtohet ora e fundit u takuam. Ai e la një mesazh që shkon si kjo:
"Ju lutem mos harroni gjithçka për mua dhe të zbatojë mësimet që keni mësuar nga unë", sepse unë e di se do të jetë e dobishme në ditët që vijnë. "

Në kthim, kam shkruar një mesazh duke thënë:
"Faleminderit për të qenë një pjesë shumë e madhe e jetës sime. Ju me të vërtetë më ndihmoi shumë. IT2 im është një sukses shumë i madh për shkak të ju. Unë e di se do të jetë një ndryshim shumë i madh pa ju. Unë do të vërtetë të humbasë ju

https://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Shoh Foton tende dhe them "dreqin sa shum me ka mar malli..." :[
kishaskisha pa por kshu lloj dashnie hera par si e nigjoj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons