Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lulja e Akrepit prej Thu 19 Jan 2012, 23:04

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kjo bukuri e rrallë është vetëm për tu parë në foto

Për disa javë kjo shkretëtirë transformohet në një tapet magjik me ngjyrë të purpurt. Diçka e tillë ndodh njëherë në disa vjet. Megjithatë është një bukuri që duhet shijuar vetëm në foto. Kjo lule e egër, e quajtur ndryshe Lulja e Akrepit, lulëzon në shkretëtirën Mojave në shtetin Utah, SHBA ,kur kushtet janë të përshtatshme. Por banorët thonë se lulja lëshon një erë të rëndë si era e rëndë e trupit të njeriut. Për më tepër, nëse e kap në dorë, duart të skuqen njësoj sikur janë prekur me helm.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons