Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Djaloshi i dashuruar fejoi vajzën e gabuar prej Fri 13 Jan 2012, 17:27

Vizitor

avatar
Vizitor

Një britanik i ri, të cilit po i mungonte shumë e dashura derisa ishte në shërbim ushtarak në Afganistan, vendosi ta fejojë, por porosinë e tij romantike e mori një vajzë tjetër, të cilën e befasoi shumë shprehja e dashurisë nga një djalë i panjohur.

Ushtari britanik duket se kishte thirrur numrin gabimisht dhe kishte fejuar vajzën e gabuar por çka është më e keqja në tërë këtë muhabet, ai edhe për një muaj më nuk ka të drejtë të bëjë thirrje tjetër.

Burri misterioz pritet të kthehet në prill nga Afganistani. Identiteti i ushtarit nuk është i njohur, ndërsa në porosinë telefonike një minutë e gjysmë ai po i propozonte fejesë të dashurës së tij shtatzënë, Samantha.

Porosinë e tij prekëse në vend të Samanthas e dëgjoi 44 vjeçarja Diana Potts. E prekur thellë nga rrëfimi i ushtarit i cili u lajmërua nga misioni paqësor i prekur thellë nga vdekja e shokut të tij, Diana vendosi ta publikojë mesazhin në media në mënyrë që mesazhin ta merr personi i duhur, shkruan “Daily Mail”.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons