Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor


Ndërsa po kalonte rrugën për të parë djalin e saj, një nënë e re në Utah, SHBA, u godit nga një autobus, që e përplasi atë përtokë dhe e mbajtur të mbërthyer mes asfaltit dhe trupit të autobusit.
Aryann Smith, 24 vjeç, ishte e mbuluar krejt nga autobusi dhe vetëm këpuca mund të ndihmonte një polic ta lokalizonte se ku ishte.
Por duke e pasur të vështirë ta nxirrte prej aty, oficeri Kevin Peck, u përkul e hyri poshtë autobusit për t’u siguruar se ajo merrte akoma frymë.
Kur hyri brenda pa se këmba e sidomos gjuri i djathtë ishin çarë keq, por ajo mund të merrte frymë.
Atëherë oficeri Peck i kapi asaj dorën dhe nisi të flasë me të, duke bërë të pamundurën për ta mbajtur atë të ndërgjegjshme e për t’i larguar mendjen nga aksidenti.
Kur zonja Smith e pyeti për plagët, ai i tha të mos shikonte poshtë.
Për fatin e tyre, brenda dhjetë minutash zjarrfikësit e ngritën autobusin aq sa të dilte gruaja e plagosur. Smith u dërgua në spitalin më të afërt dhe për fat nuk do e humbasë këmbën.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons