Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

avatar
Vizitor
Është e frikshme ta besosh, por ka ndodhur vërtet, një burrë afrikan ka bërë seks me plot 37 800 femra, që të gjitha të virgjëra.

Hamshori që fuste në shtrat çdo ditë nga dhjetë femra të virgjëra, është personi që shihni në foto.

Ai quhet Fatafehi Paulah dhe është mbreti i Tonga, një mbretëri e vogël, ishull në zonën e Afrikës.

Mediat amerikane kanë arritur të zbulojnë faktin dhe citojnë pohime nga ishulli-mbretëri, simbolin e të cilit e shihni në këtë foto të dytë. Ata zbuluan se ky marshim seksual ka ndodhur nga viti 1970 deri në vitin 1984, për afro një dekadë e gjysmë me radhë, periudhë kur Fatafehi Paulah ishte mbret i Tonga.

Për më tepër, mbretëria e Tonga ka mbajtur statistika për të gjitha femrat e virgjëra që çvirgjëronte Fatafehi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons