Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hei zemer... prej Sun 21 Aug 2011, 17:55

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Hei zemer...


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: Hei zemer... prej Wed 24 Aug 2011, 09:06

Vizitor

avatar
Vizitor
Ku je qe une s te shoh.

3 Re: Hei zemer... prej Wed 24 Aug 2011, 12:28

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ti me par del se sa hyn


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

4 Re: Hei zemer... prej Sat 03 Sep 2011, 21:40

Kukulla vogel

avatar
hej zemer e ke ti nje emer

5 Re: Hei zemer... prej Sat 03 Sep 2011, 22:38

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
hei zeeeeeeeeeeeeeeeeemra .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
te kane rene syzet

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

6 Re: Hei zemer... prej Sat 03 Sep 2011, 23:04

Vizitor

avatar
Vizitor
ku je

7 Re: Hei zemer... prej Sat 03 Sep 2011, 23:36

Vizitor

avatar
Vizitor
hej zemer ke zen shoqe te reja eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

8 Re: Hei zemer... prej Sat 17 Dec 2011, 11:53

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Me harrove ,,te harrova dhe un ty :

9 Re: Hei zemer... prej Mon 26 Mar 2012, 23:38

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Shko nga ke ardhe


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

10 Re: Hei zemer... prej Tue 27 Mar 2012, 16:54

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Mos u merr shume me mua


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

11 Re: Hei zemer... prej Tue 27 Mar 2012, 19:45

Infinit

avatar
Princeshe
Princeshe
eja pak nga une mos rri shume andej

12 Re: Hei zemer... prej Mon 02 Apr 2012, 11:38

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
me ka marr malli x ty...

13 Re: Hei zemer... prej Mon 02 Apr 2012, 11:44

Essi

avatar
Princeshe
Princeshe
kush esht ajo femer

14 Re: Hei zemer... prej Fri 06 Apr 2012, 00:45

LAKSI & E

avatar
Webmaster
Webmaster
Do beje cdo per ty


________________________
Sot do të Lirohem nga druajtjet e mia. Nuk do të frikohem të jem i tillë çfarë jam, të gëzohem dhe të kënaqem me të bukurën. Pa frikë do të dashurojë dhe pa frikë do të besojë se më duan ata që unë i dua.
http://kuqezi.albanianforum.net

15 Re: Hei zemer... prej Fri 06 Apr 2012, 07:21

Vizitor

avatar
Vizitor
@Angel shkruajti:Me harrove ,,te harrova dhe un ty :

16 Re: Hei zemer... prej Fri 06 Apr 2012, 08:20

Engjelli_blu

avatar
Princeshe
Princeshe
ik pirdhu

17 Re: Hei zemer... prej Sun 08 Apr 2012, 06:23

Vizitor

avatar
Vizitor
@Engjelli_blu shkruajti:ik pirdhu

18 Re: Hei zemer... prej Sat 19 Jan 2013, 20:02

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mka marr malli me ti pa syt e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons