Forumi Kuq E Zi
Anija misterioze e Google-it për të cilën të gjithë heshtin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Anija misterioze e Google-it për të cilën të gjithë heshtin Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Anija misterioze e Google-it për të cilën të gjithë heshtin

Anija misterioze e Google-it për të cilën të gjithë heshtin 98834410

Anija misterioze e Google-it për të cilën të gjithë heshtin

Rojet bregdetare të SHBA-së ditën e mërkurë e vizituan anijen misterioze të Google, e cila gjendet në San Francisco, mirëpo agjencioni nuk zbuloi asgjë në lidhje me inspektimin e anijes.

Google poashtu refuzoi ta konfirmojë ndërlidhjen e saj me këtë anije dhe tre të tjera, ndërsa më së paku një prej të punësuarve në Gardën Bregdetare është dashur të nënshkrojë një marrëveshje konfidencialiteti me gjigandin e internetit, shkruan “Reuters”. Këtë marrëveshje konfidencialiteti për sekret duhej ta nënshkruante edhe inspektori që kishte inspektuar anijen.

Anija 76 metra e gjatë është në pronësi të kompanisë “By and Large” e Wilmington-it, mirëpo synimi e qëllimi themelor i saj mbetet sekrete.

“CNET” që më herrët shkroi se kjo mund të jetë një qendër lundruese e të dhënave, ndërsa pastaj me nëntekst e nxjorrën që bëhet fjalë për një qendër ku do të promovohen syzet “Google Glass”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons