Forumi Kuq E Zi
Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Elhaida Dani ne The Voic Of Italy kendon kengen e saj me te re "When love calls your name" dhurat e mbrekullueshme nga Coociante. Një këngë e shkruar dhe e kompozuar nga Riccardo Cocciante dhe Roxanne Simen
Cocciante e mbante te mbyllur gurin e tij te cmuar ne sirtar dhe papritur Elhaida ne Finalen e madhe te The Voic e Kthen ne nje Diamant.
Keto jan fjalet e vet Mjeshtrit te madh te Italise Riccardo Cocciante./©Hapesira Jone

http://hapesira.forumotions.net/

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 1416650876 Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 2975102265 Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 3016075826


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ari shkruajti:Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 1416650876 Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 2975102265 Elhaida Dani "When love calls your name" dhurat e mbrekullushme nga Coociante 3016075826


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons