Forumi Kuq E Zi
Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy Empty Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy prej Thu 30 May 2013, 22:21

Erisa

Erisa
Princeshe
Princeshe

Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy
Manhiti te gjith publikun dhe teleshkuesit me zerin dhe stilin e saj te kenduarit, Nje uragan qe u nis nga Shqiperia e mbrrin fuqishem ne Italin fqinje dhe triunfon me cmimin e math te Zerit me te mire ne Itali.
Cocciante shum i lumtur per djamantin e tij qe shkelqeu dhe ndricoi skenen. Elhada triunfon me cmimin e Madh ne Top Fest 2012 dhe Tashme ne The Voic of Italy 2013.
Nëntëmbëdhjetë vjeciarja nga Shqiperia, ekipi i Riccardo Cocciante, fitoi edicionin e parë të "Zërit të Italisë" dhe fitoi një kontrate me shtepin diskografike Universal Music
Urime Elhaida na bere te jemi krenar...

©Hapesira Jone

http://hapesira.forumotions.net/

2Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy Empty Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy prej Sat 01 Jun 2013, 05:14

Klio

Klio
Moderator
Moderator
Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy 3016075826 Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy 3016075826 Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy 3016075826shum urime suksese na krenoi


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

3Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy Empty Re: Elhaida Dani Fituesja e The Voic of Italy prej Mon 03 Jun 2013, 07:57

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
suksese tmetejshme bravo i qofte


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons