Forumi Kuq E Zi
 Ja se si të jesh në formë dhe seksi Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
 Ja se si të jesh në formë dhe seksi Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ja se si të jesh në formë dhe seksi Empty Ja se si të jesh në formë dhe seksi prej Wed 22 May 2013, 18:07

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Bukuroshja britanike Kelly Brook në një intervistë ka treguar sekretin e saj të të qenit gjithmonë në formë dhe seksi. Ecja e vazhdueshme dhe seksi janë ato që e mbajnë në formë atë.
“Nuk jam thatanike dhe nuk e duroj urinë. Regjimi im thotë: bëj shumë ecje, vizitoj rregullisht saunat nëpërmjet të cilave largoj gjërat e panevojshme, pi shumë ujë dhe ajo që është më e rëndësishme, bëj shumë seks për kondicion”, ka thënë ajo.
Kelly u ka dhënë edhe këshilla femrave, që të mos turpërohen nga format e tyre, përkundrazi duhet të ndihen krenare.
“Nuk i dua të brendshmet që zvogëlojnë gjoksin. Mendoj se njerëzit nuk duhet të turpërohen nga format e tyre trupore, por duhet t’i nxjerrin në pah ato. Rrobat e brendshme, që i kam dizenjuar kohë më parë, janë të rehatshme, seksi dhe u përshtaten femrave me forma të plota të trupit”, ka thënë Brook.

 Ja se si të jesh në formë dhe seksi Zzzz%20ke


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Ja se si të jesh në formë dhe seksi Empty Re: Ja se si të jesh në formë dhe seksi prej Thu 23 May 2013, 07:50

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ehh goce esht shum e lewht me u bo e perdALME


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons