Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Pershendetie Antar...

Sot nga darka forumi do te kaloj ne versionin Punbb sic ju thash para disa ditesh dhe kur kjo te ndodhi forumi do te jet offline qe do te thot, ju nuk do te jeni dot te afte te shihni temat ne te gjerat e vetme qe do te shihni jan menuja kryesore lart dhe logoja, kjo gje do te jet vetem per pak minuta...

Dhe sic ju thash dhe para disa ditesh do te ket shum ndryshime per te cilat do te diskutojm kur te vendoset versioni i ri, ndryshimet kryesore do te jen ne temat ku behen postime pasi butonat "Tem E Re" dhe "Pergjigju" qe aktualisht jan siper temes nga krahu i majt, do te kalojn nga krahu i djatht... Butonat "Cito" "Edito" "Fshi" qe aktualisht jan siper postimit nga krahu i majt, do te kalojn ne fund te postimit nga krahu i majt, kto jan ndryshimet qe do te vihen re direkt sapo te vendoset versioni tjeter, por vec ktyre do te ket dhe shum e shum ndryshime te tjera Smile

Kalofshi sa me bukur dhe ju falenderoj qe jeni pjes e ktij forumi...


Po patet pyetje mund te mi beni me posht...Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Mon 20 May 2013, 22:04, edituar 2 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ME THEN TDREJTEN SDO MUNDKAM DOT ME E KUPTU


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Do ta kuptosh kur te vendos versionin tjeter Smile


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Erisa

avatar
Princeshe
Princeshe
Kur do ndodh kjo?

http://hapesira.forumotions.net/

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
pas pak minutash, do pres te bjeri pak numri i vizitoreve, pastaj do e kaloj ne versionin tjeter...
Sa me pak vizitor te ket aq me mir esht se kujtojn se na kan hackuar forumin ahahaha


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Angel

avatar
Princeshe
Princeshe
Pun te mbare dhe te palodhshme .

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
flm Smile respekt


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Forumi është kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons