Forumi Kuq E Zi
Kinezi harron dhjetë ditë makinën në parking, e gjen mes rrënojave të tij. Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Kinezi harron dhjetë ditë makinën në parking, e gjen mes rrënojave të tij. Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Teksa sheh këto fotografi të duket sikur ka rënë një tërmet dhe për ironi të fatit ka mbijetuar vetëm një makinë?

Ndoshta po… E vërteta e kësaj mrekullie në mes të një katrahure është se pronari i kësaj veture ishte i pakapshëm për më shumë se 10 ditë, por rrënimi i parkingui për zgjerimin e rrugës kishte filluar.

Kështu, punëtorët në Taiyuan, e qarkut të qytetit Shanxi Kineze, kanë bërë me zell detyrën e tyre, pa e dëmtuar automjetin.

Kështu, ajo u gjet nga pronari i saj, “shëndoshë e mirë” në mes të rrënojave të parkingut i cili mbante mes vetes një autoveturë tepër luksoze.

Kinezi harron dhjetë ditë makinën në parking, e gjen mes rrënojave të tij. Makina18
Kinezi harron dhjetë ditë makinën në parking, e gjen mes rrënojave të tij. Makina19Kinezi harron dhjetë ditë makinën në parking, e gjen mes rrënojave të tij. Makina20


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hmm qenka fringo e re asnje shenj asnje demtim


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons