Forumi Kuq E Zi
100 Vjetori i Pavarsis... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
100 Vjetori i Pavarsis... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i shpalljes së Pavarsisë

   nga $EB@$TJ@N
210012prej Sun 24 Feb 2013, 11:36 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i Pavarsis...

 [ 1, 2 ] nga $EB@$TJ@N
3811249prej Sat 16 Feb 2013, 05:43 nga Almita Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i Pavarsis ne Tiran

   nga $EB@$TJ@N
171218prej Sat 12 Jan 2013, 22:08 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i Pavarsis ne Berat

   nga $EB@$TJ@N
1473prej Sat 12 Jan 2013, 10:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i Pavarsis ne Vlor...

   nga $EB@$TJ@N
81012prej Sat 12 Jan 2013, 10:07 nga E Sinqerta Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

100 Vjetori i Pavarsis ne Elbasan...

   nga $EB@$TJ@N
1599prej Tue 27 Nov 2012, 19:32 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [6]

  Mbrapsht në krye

100 Vjetori i Pavarsis... Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi