Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 2 e 2]


1 100 Vjetori i Pavarsis... prej Wed 03 Oct 2012, 18:12

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
First topic message reminder :

Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsis....Edituar për herë të fundit nga $EB@$TJ@N në Mon 11 Mar 2013, 17:26, edituar 3 herë gjithsej


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

31 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sun 02 Dec 2012, 14:48

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

32 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sun 02 Dec 2012, 14:56

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

33 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sun 02 Dec 2012, 19:16

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

34 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 12 Jan 2013, 10:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

35 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 12 Jan 2013, 10:03

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

36 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 12 Jan 2013, 10:04

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Cili je, cili je, Cili je ti more burrë..
Cili je ti more burrë, që na vjen nga Shqipëria
Unë jam, unë jam Une jam Smail Qemali
Prapa më vjen historia,
Unë jam unë jam, unë jam Smail Qemali Dua vatanet e mija,
dua va.. dua va.., dua vatanet e mija.
Dua vatanet e mija, do ti marr se s'është punë
Do ti marr do ti marr, Do ti marr se s'është punë,
Do ti marrë se s'është punë, ËSHTË E JONA SHQIPËRIA!!
[

37 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 12 Jan 2013, 10:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
Ne të gjithë nderojmë sot kujtimin dhe veprën e madhe të plakut të mençur vlonjat Ismail Qemali dhe të gjithë firmëtarëve të dokumentit të pavarësisë. Ky dokument përbën aktin juridik më të rëndësishëm të historisë së popullit shqiptar, të nënshkruar nga përfaqësuesit e kombit, atë akt të përgatitur gjatë qindra e dhjetra vjetëve, me luftë, vuajtje e sakrifica nga ky popull në të gjitha trevat shqiptare.

“Dita e Pavarësisë është dita e përjetësisë së një kombi. Nuk ka ditë më të rëndësishme dhe më jetike për qytetarët sesa ditëlindja e kombit të tyre, e cila festohet në Ditën e Pavarësisë. Ndaj, përshëndes sot të gjithë shqiptarët, kudo që ata ndodhen, në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni e Malin e Zi, në Evropë, Amerikë e në Botën mbarë e t'u uroj atyre festën e madhe të Pavarësisë e të Flamurit.

Pavarësia e shqiptarëve në Shqipëri le të shndërrohet në shpresë dhe përkushtim për të gjithë shqiptarët, që ata të fitojnë të drejtat dhe liritë e tyre, dhe Kosova e vendet shqiptare tShqipërisë nje dite...”


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

38 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 12 Jan 2013, 10:05

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
I uroj te gjithe shqiptareve 100 vjetorin e shpalljes se Pavaresise se Shtetit Shqiptar. 28 Nentori i motit 1912, ishte dita ne te cilen shqiptaret kurorezuan me sukses perpjekjet e tyre shekullore, mundin dhe sakrificat per Liri, Pavaresi, Krenari dhe Dinjitet Kombetar. Rrofte populli heroik shqiptar. Zoti e bekofte Shqiperine dhe shqiptaret kudo qe ata jane.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

39 Re: 100 Vjetori i Pavarsis... prej Sat 16 Feb 2013, 05:43

Almita

avatar
Antare i ri
Antare i ri

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons