Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 "Çmendet" Hillary Clinton prej Mon 16 Apr 2012, 09:22

Vizitor

avatar
Vizitor
Muzikë kubaneze në Kafe Havana të Karagjenës për sekretaren amerikane të Shtetit Hillary Clinton. Zonja 64-vjecare nuk ka hezituar aspak që në fund të samitit në Kolumbi të dëfrejë në një mbrëmje të gëzueshmë në një prej bareve më të njohura të zonës.E shoqëruar nga truprojat e saj, Clinton i lejoi vetes të konsumonte birrë, të kërcënte dhe sipas një eksponenti të Departamentit të Shtetit, ajo është dëfryer pa masë. Sekretarja amerikane eshte fotografuar si kurre ndonjehere gjate argetimit, megjithate shume mendojne se ajo ashtu sikurse te gjithe ka nevoje te defrehet...

tch

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons