Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 MESUESJA KERKON OBJEKTE VAJZA CON GRANATE prej Mon 13 Jun 2011, 09:39

INERCIALpeace

avatar
Moderator
Moderator
Një shkollë në Francën veriore, në qytetin Bethune është evakuuar ditën e djeshme, pasi një 9-vjeçare mori një granatë dore të Luftës së Dytë Botërore t’ia tregonte shokëve të klasës. Mësuesja e saj u kishte kërkuar nxënësve të merrnin me vete objekte të pazakonta në shkollë”, thotë zëvendës shefi i policisë, Vincent Roberti.

Vajza u bind, duke marrë me vete granatën që vëllai i saj kishte gjetur në një çantë. Mësuesja “reagoi menjëherë duke e vendosur armën në çantë plastike dhe duke e nxjerrë në oborr”. Më pas njoftoi drejtorin e shkollës dhe policia mbërriti menjëherë në vendngjarje. Policia, zjarrfikësit dhe ekspertët e heqjes së bombave mbërritën në skenë ndërkohë që shkolla u evakuua. Zoti Roberti thotë se granata nuk shpërtheu kur iu hoq siguresa.

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons