Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Andrea Bocelli bëhet me vajzë prej Wed 28 Mar 2012, 16:26

Vizitor

avatar
Vizitor
Andrea Bocelli dhe e fejuara e tij Veronica Berti kanë mirëpritur ardhjen në jetë të një vajze. Tenori italian ka bërë të ditur për revistën ‘Hello!’ se e porsalindura quhet Virginia. Bocelli ka dy djem nga martesa e tij e parë: Amos 17 vjeç dhe Matteo 14 vjeç.“Vajza ka një baba dhe dy vëllezër të mëdhenj kështu që truprojat nuk do t’i mungojnë”, u shpreh e fejuara Veronica, e cila është edhe menaxhere e tenorit të verbër.Cifti bëri të ditur se po prisnin një fëmijë në shtatorin e vitit të kaluar, por ende nuk kanë vendosur se kur do të martohen.
TCH


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons