Forumi Kuq E Zi
McCartney lë përfundimisht hashashin Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
McCartney lë përfundimisht hashashin Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1McCartney lë përfundimisht hashashin Empty McCartney lë përfundimisht hashashin prej Fri 17 Feb 2012, 07:07

Vizitor

Anonymous
Vizitor
McCartney lë përfundimisht hashashin Paulmccartney

Një ikonë e muzikës botërore dhe një tymosës i rregullt i hashashit, Paul McCartney ka vendosur të heqë dorë nga vesi i keq në moshën 69-vjeçare, për hir të vajzës së tij 8-vjeçare, Beatrice.

Ndonëse pas dekadash të tëra, McCartney duket se ka fituar një ndienjë përgjegjëshmërie, duke kuptuar se konsumi i kanabisit dhe substancave të tjera do të jepte një shembull të keq për të bijën.

”Kam pirë mjaftueshëm dhe ka ardhur koha për ta mbyllur. E kam konsumuar pjesën time. Kur bëhesh baba dhe duhet të rritësh një fëmijë, ndienja e përgjegjësisë është menjëherë e fortë. Mjaft është mjaft”, rrëfeu Sir Paul, në një intervistë për një revistë britanike.

McCartney është njohur më parë gjatë jetës së tij për disa beteja kundër varësisë, ashtu si John Lennon, antari tjetër i grupit. Në vitet 1960, ai provoi heroinën, kokainën, LSD dhe disa lloje të tjera drogërash, por me kalimin e viteve, hashashi mbeti e vetmja drogë që konsumonte.

Duke komentuar edhe një herë ndarjen e “Beatles”, Paul shpjegoi se përse grupi nuk u ribashkua kurrë, si shumë grupe të tjera të mëdha muzikore.

”Cikli ynë ishte mbyllur. Ndonëse e menduam disa herë rikthimin, ideja nuk na u duk asnjëherë mjaftueshëm bindëse”, përfundoi McCartney.

2McCartney lë përfundimisht hashashin Empty Re: McCartney lë përfundimisht hashashin prej Sat 09 Feb 2013, 09:52

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
heret i paska ra mendja me e len


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons