Forumi Kuq E Zi
Cdo sekonde te jetes time.  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cdo sekonde te jetes time.  Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Cdo sekonde te jetes time.  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Cdo sekonde te jetes time.  Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor

Anonymous
Vizitor
Cdo sekonde te jetes time, mendimi im je ti,
largesine per ty do ta shkurtoj do ta bej afersi.
cdo pike shiu qe bie dashurine per ty me kujton,
do deshiroja qe pikat e shiut zemren tende te mbulojne.

Ne enderrat e mia cdo nate ty te shoh,
te perqafuar te dy se bashku ne qendrojme,
une i afrohem zemres tende, dhe te them me embelsi,
se te dua zemra ime gezimi im je ti.

Me kete dua te them,
se ti je gjithcka per mua,
dhe sikur te gjithe boten te me falnin,
une vetem ty do te dua.

E di veshtire eshte ta besosh,
sepse jeta keto na ka dhuruar,
por dashurine qe kam per ty,
BESOJE eshte dhurata me e cmuar.

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
cdo sekonde te jetes sime , mundohem te ja kushtoje dashurise sime , kenaqesive te ndryshme qe jane ne jete sepse cdo sekond iken dhe nuk kthehet me .......

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons