Forumi Kuq E Zi
Libri i fundit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Libri i fundit Regjis10


Join the forum, it's quick and easy

Forumi Kuq E Zi
Libri i fundit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Libri i fundit Regjis10
Forumi Kuq E Zi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Libri i fundit Empty Libri i fundit 17/9/2011, 20:33

INERCIALpeace

INERCIALpeace
Moderator
Moderator
Te nderuar anetare !
Cili ka qene libri i fundit, nga cili autor dhe pak a shume cfare tematike ka shtjelluar?
Na e sygjeroni t'a lexojme dhe ne, apo nuk ja vlente dhe aq?

Po filloj me veten... Meqe isha me sezon provimesh nuk kam patur kohe dhe aq shume te lexoj, mirepo ne mes te pauzave qe beja, per t'a rifreskuar trurin, kam rastisur ne nje liber dhe kam lexuar "Kosova mes intrigash", me autor Xhavit Shalen. Autori, me nje nderthurje pothuajse perfekte, fliste per ngjarjet qe e katandisen Kosoven mes viteve dhe ne menyre te cuditshme parashikonte ngjarjet qe do te ndodhnin ne Kosove!
Kush eshte i interesuar per keto dhe te tjera (ia bera sikur ne lajmet e mbremjes), padyshim qe ja vlen t'a lexoni!

Lexim te kendshem.

http:// http://hqtestforum.bulgarianforum.net/.albanianforum.net

2Libri i fundit Empty Re: Libri i fundit 25/1/2013, 06:01

E Sinqerta

E Sinqerta
Webmaster
Webmaster
Persa i perket librave te fundit kane qene dy qe kam mbaruar nje kohesisht.
I pari: "Rruge per larg" i Vath Koreshit. Nje histori shume e dhimshme mbi ngjarjet e popullit shqiptar, ku historia zhvillohet ne koherat e partizneve. Fashishtat largohen por ballistat lene gjurmet e tyre duke vrare fshatare bujare te pa fajshem. Por me ne fund edhe "gjarpit do ti duken kembet"...
I dyti: " Heren tjeter " i Mark Levy-t. Nje histori romantike po ashtu dhe intrigante gje qe autori ve ne dukje ne cdo vepren e tij. I mbeshtetur mbi biografine e nje piktori, Vladimir Radskin-it, Jonathan njihet rastesisht me pronaren e 5 pikturave, Claren. Nje panair i ri ngrihet per ti shitur keto pese vepra te ketij piktori te madh rus, ku vete ai i krijoi pasi u shperngul ne shekullin e 18-te nga Russia pasi gruan i vdiq ne nje menyre jo njerezore. Po kujt i kushtohet vepra e fundit dhe pse i kushtohet kaq vemendje?

Dy libra qe ia vlen per ti lexuar. Nejse libra kam plot te bukur qe i kam lexuar por keta ishin dy te fundit.

Gjithe te mirat, dhe mos ndalo se lexuari qe te me vesh edhe mua ne dijeni nga librat qe ti lexon.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons