Forumi Kuq E Zi
Ditari Dashuris..... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ditari Dashuris..... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Ditari Dashuris..... Empty Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:17

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Do shkruaj zemer nje ditar per ty do shkruaj nje ditar nje histori per ne te dy esht ditar i bukur dita embel ditari qe gjithshka tregon sesi ne kemi kaluar esht ditar i embel zemer ndaj mos rri i trishtuar ne te esht jeta jon o qenia me e embel e me e mrwekullueshme qe ka krijuar zoti tlutem zemer ndihmon tfitoj shpresat per tjetuaar tlutem zemer se me mbyti loti ditari dashuris drita syve te mi ditar dashurie se jeta ime je vetem tiii jam e mbyllur ne purgatorin e dashuris e mbyllur mi zemer e kerkoj pak strehim nduart e tua kerkoj strehim tek ti se vetem ti je ai qe me mban ngroht-
- I'Kke zemer pa e dit se syt e mi ishin vetem per syt e tu]\ike pa e kuptu se edhe e vdekur veq me ty kam per tu dashuru ike zemer ike e mle me lot pse zemer ike ne ket menyr se kupton se pa ty nuk e shtyj dotttt...pse smundem me jo?????


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:18

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ditari Dashuris..... 935694_538206932910694_285150006_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

3Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:20

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ditari Dashuris..... 969333_483481371720244_37067662_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:21

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ditari Dashuris..... 969698_483480441720337_1779637475_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

5Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ditari Dashuris..... 382706_482928721775509_1654150995_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Thu 30 May 2013, 07:22

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Ditari Dashuris..... 484887_482273068507741_666966320_n


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

7Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Wed 03 Jul 2013, 06:03

Klio

Klio
Moderator
Moderator
E Askujt shkruajti:[img]
Jeta esht e bukur me tgjith tmirat e tsajat e saja duhet jetu

8Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Sat 06 Jul 2013, 06:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Nje dite cdo gje do te braktisiet dhe te gjithe njerzit do te vdesin me gezimin qe kane egzistuar dikur, Une do te vdes me kenaqesine qe te njoha Ty!


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

9Ditari Dashuris..... Empty Re: Ditari Dashuris..... prej Wed 14 May 2014, 13:56

luani

luani
Administrator
Administrator
Ditari Dashuris..... Images?q=tbn:ANd9GcQ_ll390_52ED1BrNA6cPRSY_rEpjuDt0syHbyYnMCd5HL2v6bI

Sot bukuri ka deti,
rrezeare ndriqon djelli,
Me e bukura je ti,
se aty gjej drite dhe bukuri...

 Ditari Dashuris..... 2984784551 

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons