Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Cfare eshte Google Adsense ?

   nga $EB@$TJ@N
0746prej Thu 21 Aug 2014, 08:37 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Përdorimi i META tags

   nga $EB@$TJ@N
0471prej Thu 17 Jul 2014, 18:16 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si te shtoni faqen tuaj ne Google

   nga $EB@$TJ@N
0489prej Thu 17 Jul 2014, 18:10 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

SEO cfare eshte, si funksionon

   nga $EB@$TJ@N
0586prej Thu 17 Jul 2014, 18:07 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kodet e ngjyrave

   nga $EB@$TJ@N
0505prej Tue 24 Jun 2014, 21:50 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Disa këshilla për të mbajtur faqen tuaj më të sigurtë

   nga $EB@$TJ@N
0449prej Tue 24 Jun 2014, 21:41 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Çfarë është HTML5?

   nga $EB@$TJ@N
0515prej Thu 27 Jun 2013, 22:23 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Si të shkruani në kodet HTML

   nga $EB@$TJ@N
0533prej Thu 27 Jun 2013, 22:16 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

HTML

   nga $EB@$TJ@N
0385prej Sun 15 Apr 2012, 21:16 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit

Temat [9]

  Mbrapsht në krye

Faqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi