Forumi Kuq E Zi
Ndeshje Online Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Ndeshje Online Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


  • Shiko mesazhet që nga vizita e fundit
  • Shiko mesazhet tuaja

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Posto temë të re

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shiko Live Shqiperi-Norvegji

   nga $EB@$TJ@N
0614prej Fri 07 Jun 2013, 18:53 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Bajren - Chelsi (Online)

   nga $EB@$TJ@N
0567prej Sat 19 May 2012, 18:50 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcelona - Chelsi (online)

   nga $EB@$TJ@N
0452prej Tue 24 Apr 2012, 19:26 nga $EB@$TJ@N Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Barcelona - Real Madriti (Online)

   nga $EB@$TJ@N
1478prej Sun 22 Apr 2012, 12:38 nga Essi Shiko mesazhin e fundit

Temat [4]

  Mbrapsht në krye

Ndeshje Online Helperblogger.com-facebook-iconFaqja jon ne facebook...Na Ndiqni ne Twitter...

Posto temë të re

Moderatorët : Administrator, Gb Moderator

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi