Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Duke qene se jo për te gjithë gjerat shkojnë mire ne shtrat, ja disa këshilla për te përmirësuar performancën dhe për te qene dashnoret me te mire.
Vërtet nuk ekzistojnë rregulla ne fushën e seksit, por disa këshilla mund t’i ndihmojnë meshkujt te përmirësohen pak nga pak. Ja cilat janë ato.

1. Mos neglizhoni dialogun
Edhe pse bisedat e partnereve mbi seksin nuk bëhen shpesh, ato ne fakt janë shume te domosdoshme. Flisni sa me shume për te kaluar mbrëmje te bukura dhe emocionuese.

2. Tregohuni te matur dhe qëndroni here pas here ne heshtje
Edhe pse mund te duket një këshillë e çuditshme është shkencërisht e provuar: maturia dhe heshtja është shume e mire për jetën ne çift dhe e shton dëshirën seksuale. Megjithatë mos e teproni.

3. Praktikoni sms-te erotike
Gjate kohës kur do qëndroni ne heshtje ose kur jeni duke menduar për një darke romantike, pse te mos i dërgoni partneres një mesazh erotik? Kjo është një metode moderne, por qe jep efekt.

4. Mos i kurseni komplimentet
Nuk ka gjë me te mire për te ndezur flaket e pasionit sesa disa komplimente. Nëse bëhen ne dozën e duhur ato do krijojnë me shume besim tek partnerja juaj dhe ajo do iu vlerësojë me tepër.

5. Kombinoni kënaqësitë
Ashtu si ushqimi edhe seksi është me i mire kur ju iu jepni me tepër larmi kënaqësive. Vende te ndryshme, pozicione te reja, aksesore te veçante... mos neglizhoni asgjë dhe bëni atë qe iu pëlqen te dyve.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
nnncncncc no coment


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons