Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Ditët e fundit, modelja e shtëpisë së “Big Brother”, Elena, është afruar shumë me Viganin. Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kanë shkëmbyer puthje e përqafime. Po ashtu, në bisedat e tyre kuptohet se pëlqehen, e madje kanë filluar të ndjejnë për njëri-tjetrin.
Kjo sjellje nuk i ka pëlqyer aspak të dashurit që Elena ka jashtë shtëpisë së famshme. Fotografi i njohur Endrit Mertiri, tha për “Bluetooth” se, ndonëse është i mërzitur për sjelljet e Elenës brenda shtëpisë, preferon të mos marrë vendime i vetëm.
Ai nuk ka dashur të deklarojë ndarjen nga ana e tij, duke zgjedhur që të bisedojë me të dashurën e tij pasi ajo të lërë shtëpinë e “Big Brother”. “Do sqarohem me Elenën kur ajo të dalë”, – tha ndër të tjera fotografi.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
E po Kot Sthon Qe K...... Merri Fatin E Jo Zanatin(spo zgjatem me)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons