Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Lotet e korkodilit prej Wed 03 Apr 2013, 15:10

luani

avatar
Administrator
Administrator
Prej kohesh njerzit kishin vene re se korkodilet, pasi hanin gjahun e kapur ne ujin e detit fillonin e lotonin. Kjo dukuri te linte pershtypjen se kjo kafshe qante prene e ngrene . Pandaj dhe lindi shprehja " Lotet e korkodilit" qepersonifikon hipokrizine e njerezve te ligj.
E verteta eshte se korkodilit nuk i vjen keq per kafshan e ngrene, por eshte gjendra e kripes ajo qe prodhon lotet.

Dhe pikrisht pasi korkodili ka gelltitur kafshen se bashku me ujin e kripur fillon veprimin e saje gjendra e kripes qe ndalin sasine e tepert te kripes e cila del jashte ne formen e pikave te lotit.

2 Re: Lotet e korkodilit prej Fri 19 Apr 2013, 12:15

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ahhhhhhhhhhhh prandaj qenka ajo shprehja bukur qe mo mqaj me lot krokodili


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons