Forumi Kuq E Zi
Lajm i fundit, CNN: Evakuohet Shtëpia e Bardhë, brenda 5 orësh toka do goditet nga meteori DEG 2013 Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lajm i fundit, CNN: Evakuohet Shtëpia e Bardhë, brenda 5 orësh toka do goditet nga meteori DEG 2013 Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Edhe pse është NASA dhe SHBA-të kanë arritur të mbajnë në fshehtësi të plotë, informacionin se një meteor, i quajtur DEG 2013 është dekonspirruar në momnentet e fundit. CNN ka raportuar lajmin ndërsa ka dhënë pamje ekskluzive të meteorit që pritet të godasë tokës brenda 5 orëve të ardhshme.
Sipas parashikimeve ai do të bjerë në hemisferën veriore, në oqeanin Atlantik, megjithëse nuk përjashtohet mundësia e devijimit të tij në momentet e fundit për shkak të gravitetit të Tokës. Shtëpia e Bardhë ka nisur evokuimin ndërsa në minutat në vazhdim pritet një delaratë e presidentit Obama. Meteori ka bërë që edhe udhëheqësir e vendeve evropiane të mblidhen këtë mbrëmje me urgjencë.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
hmmm e quditshme dicka e till


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons