Forumi Kuq E Zi
Hackeri: Në NASA punojnë jashtëtokësorë!  Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Hackeri: Në NASA punojnë jashtëtokësorë!  Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Ka befasuar hackeri britanik Gary McKinnon i cili theu kodet e sigurisë të NASA-s dhe zbuloi se aty punojnë jashtëtokësore.

Hakeri Gary McKinnon ka befasuar me zbulimet e tij, pas thyerjes së sistemit të sigurisë të NASA-ës dhe të sistemit ushtarak të SHBA-ve dhe deklaroi: “Zbulova fotografi nga avion sekret të NASA-s dhe të US Air Force me teknologji inteligjente dhe me prejardhje jo tokësore, që fluturojnë me anë fuqisë gravitacione dhe pa energji. Zbulova dhe një listë me emra dhe grada të jashtëtokësorëve që punojnë në shërbimet amerikane!”.
Pas arrestimit të tij dhe pas “marrëveshjes” me ATA, tashmë ai qarkullon i lirë. Arsyetimi ishte se vuante nga… një sindrom i rrallë Asperger, gjë që vlerësonte burgimin e tij jo njerëzor në burg, ndërsa Ministri i Brendshëm Britanik, Theresa May refuzoi dorëzimin e tij në autoritet amerikane.
Hackeri: Në NASA punojnë jashtëtokësorë!  21f6f810


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
aaahhaahhahahahahaaha ky mngjanka me jashtsoksor o zott gjoja me injorante qe kam degjue


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ahahaha burrelse e di ti qe ate qe zbulojn hackerat nasa gjithmon do ta pergenjeshtroj dhe gjithmon do ti quaj te smur mendor ata qe bejn te tilla zbulime? Dhe lind pytja SI MUNDET NJE I SMUR QE TE THYEJ KODET E NASA? dhe logjikisht ky u tregua me i zgjuar se gjith njerzit e nasa


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons