Forumi Kuq E Zi
Rusia zbarkon në Detin e Zi, pak milje larg Turqisë me 30 anije luftarake, 50 avionë dhe 250 TOMA! (video) Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rusia zbarkon në Detin e Zi, pak milje larg Turqisë me 30 anije luftarake, 50 avionë dhe 250 TOMA! (video) Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Rusia zbarkon në Detin e Zi, pak milje larg Turqisë me 30 anije luftarake, 50 avionë dhe 250 TOMA! (video) Rusi10

Rusia ka zbarkuar tërësisht në Detin e Zi ku do të zhvilloj një nga stërvitjet më të mëdha ushtarake në historinë e Forcave të Armatosura!
Në këtë stërvitje do të marrin pjesë 30 anije luftarake, më shumë se 50 avionë luftarak të gjeneratës së re dhe më shumë se 250 TOMA, më shumë se 12.000 ushtarë të forcave të armatosura!
Stërvitja do të zhvillohet për dy ditë rresht në Detin e Zi.

Kjo stërvitje është konsideruar nga Turqia si “provokuese” dhe ndaj për këtë ka kërkuar ndihmën e NATO-s si dhe ka vënë gatishmëri flotën saj detare që ka në Detin re Zi./alb-observrer/

Për më shumë në videon në vijim:


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
qa gjasme dun luft rusett kom frik se turqit kon me i shpartallu ehh perandorin osmane se mundin e aq leht lol


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kta ruset te han m*tin, ahahah ata akoma jetojn si arinj polar e ktej duan luft ahahahah


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons