Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Lajmi që befasoi mediat e botës!
Në kohën kur të gjithë mediat e botës e paraqesin Turqinë si një shtet shumë të fuqishëm, gazeta “Pravda” risjell në shtyp një artikull profetik për Lindjen e Mesme. Ky artikull edhe pse është botuar para shumë vitesh, është vërtetuar 99%!
Po Turqia?

Kështu, artikullshkruesi kishte tentuar të parashikonte situatën në Lindjen e Mesme dhe për shumë shtete, parashkrim që deri më tani është vërtetuar. Sipas këtij artikulli, të pakta janë “ditët” e Demokracisë Turke që krijojë Qemal Ataturk, pasi planet e reja otomane të Erdogan dhe Davutoglou, nuk do të realizohen kurrë.
“Ky vit do çojë Turqinë në luftën e saj të fundit. Në qeveri do vazhdoj të qëndroj krijuesi i saj, islamiku Erdogan. Do të krijohet një aleancë e ngushtë me Egjiptin dhe do të mbështesin islamikët e Sirisë dhe sunitët. Erdogan do të provoj të shfaqet si “sulltani i ri” dhe do të sulmoj Izraelin dhe aleatët e saj, Greqinë dhe Qipron, duke e shtyrë Turqinë në një luftë që do ta humbas. Deri në fund të vitit 2013, Turqia do jetë hedhur në koshin e mbeturinave të historisë, do jetë një komb i vdekur”, përfundon artikulli profetik.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons