Forumi Kuq E Zi
Gjendje lufte zyrtarisht Koreja e Veriut, mobilizim ushtarak burra-gra, hapen vendstrehimet, tmerrohet Seuli! Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Gjendje lufte zyrtarisht Koreja e Veriut, mobilizim ushtarak burra-gra, hapen vendstrehimet, tmerrohet Seuli! Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Shteti i Koresë së Veriut njoftoi zyrtarisht se është në “Luftë me Koren e Jugut”.

Situata orët e fundit duke se po del jashtë kontrollit, pasi Koreja e Veriut ka avancuar ne armatosjen e raketave balistike me bërthama nukleare. E gjithë kjo erdhi për pasoj të embargos dhe sanksioneve të fundit që ju vunë Koresë së Veriut
Burime ushtarake nga Koreja e Jugut njoftuan pak më parë se Pion Jiong ka hapur të gjitha vendstrehimet e vendit, deri dhe ato që ndodhen në qytet periferike, njëkohësisht filloi mobilizimin ushtarak me qëllim që të rritet brenda dy ditëve me 20% të arrij në 1 milionë ushtar, meshkuj dhe gra!
Zhvillimi më shqetësues është ai se nejësi artilerie që ndodhen në vijën kufitare me Koren e Jugut dhe në distancë qitjeje të kryeqytetit Seul, janë strehuar në pozicione ushtarake gati për luftë. Gjithashtu 2 batalione me artileri dhe autoblinda, tanke etj, janë instaluar përgjatë kufirit të dy vendeve në pozicion lufte!
Televizioni shtetëror i Kores së Jugut njoftoi: “Që nga ky moment, marrëdhëniet Kore e Veriut me Koren e Jugut hyjnë në gjendje lufte dhe të gjitha çështjet që do të lindin do të zgjidhen me luftë”./

Gjendje lufte zyrtarisht Koreja e Veriut, mobilizim ushtarak burra-gra, hapen vendstrehimet, tmerrohet Seuli! Lruft10

http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
paskan shkallu krejt kta qe dun te hapin luft apo luftetar tmdhenj kto se fjale qyqa none o cmend njerziaa


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ja dhe ca dit se fillon dhe ktej nga ballkani pastaj


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons