Forumi Kuq E Zi
Dragoi Blu i Oqeanit Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Dragoi Blu i Oqeanit Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Dragoi Blu i Oqeanit Empty Dragoi Blu i Oqeanit prej Sat 30 Mar 2013, 01:04

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Dragoi Blu i Oqeanit 31844110
Dragoi Blu i Oqeanit

Nje nga molusket me te ralle dhe me te bukur ne bote!

Glaucus atlanticus (apo kermilli blu, kermill deti blu etj.) eshte nje specie teper e vecante. Ato riten ne nje gjatesi prej 3 cm dhe gjenden ne ujera te ngrohta tropikale, ne jug dhe lindje te Afrikes, ne lindje te Australise dhe Mozambik. G. atlanticus ushqehet me gjallesa te tjera me te medha oqeanike si kandili i detit helmues dhe mjaft i rrezikshem Man o' War dhe ndonjehere shnderrohet ne kanibal.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2Dragoi Blu i Oqeanit Empty Re: Dragoi Blu i Oqeanit prej Fri 19 Apr 2013, 11:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
lol se ka dragonj kshu e kom ditr po se paska e oqeanni tash po e marr vesh


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons