Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 15 fakte qe ndoshta mund mos ti dini prej Sat 30 Mar 2013, 00:17

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
15 fakte qe ndoshta mund mos ti dini Wink

1-Rruga Yonge ne Toronto Kanada eshte me e gjata ne bote plot 1896km.
2-Rrezet e drites godasin token plot 6000 here cdo min.
3-Era nuk krijon tingull nese nuk perplaset me nje objekt.
4-Pothuajse te gjithe domainet .com te mundshem me 3 karaktere jane regj tashme.
5-Interneti ne fillim u quajt ARPAnet(Advanced Research Projects Agency Network) i dizenjuar nga Departamenti i Mbrojtjes se USA.
6-Tingujt qarkullojne 5here me shpejt nen uje sesa ne hapesire.
7-Perplapsja e qepallave te syrit pergjate 24 oreve eshte e barabarte me mbajtjen mbyllur te tyre prej rreth 30min.
8-Truri i njeriut ka perafersisht 78%uje dhe konsumon 20-25% te te gjithe oksygjenit qe marrim.
9-Gjuha eshte pjesa e trupit tuaj qe sherohet me shpejt.
10-Kocka Hyoide e cila gjendet ne fytin tuaj eshte e vetmja kocke ne trupin tuaj e cila nuk lidhet me nje kocke tjeter
11-42% e meshkujve dhe 25% e femrave nuk i lajne duart pasi perdorin nje tualet publik
12-Kur festoni ditlindjen e beni kete gje njekohesisht me 9milion njerez te tjere ne te gjithe boten
13-Pergjate nje puthje qe zgjat 1 min ju digjni perafersisht 26kalori.
14-Semundjet me te shpeshta mendore jane ankthi dhe depresioni
15-Mollet jane me efektive per tu nxjerre gjumin ne mengjes sesa kafeja


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

2 Re: 15 fakte qe ndoshta mund mos ti dini prej Sat 30 Mar 2013, 13:12

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
5-Interneti ne fillim u quajt ARPAnet(Advanced Research Projects Agency
Network) i dizenjuar nga Departamenti i Mbrojtjes se USA.tash jom te msu


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons