Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mars 2013 prej Wed 27 Mar 2013, 23:03

luani

avatar
Administrator
Administrator
Muaj mars i vitit 2013 ka:
5 Te premte
5 te shtuna
5 te djela.

Kjo dukuri eshte vertetuar se ndodh vetem nje here ne 823 vjet dhe quhet:
" CANTA ME TE HOLLA "

2 Re: Mars 2013 prej Thu 28 Mar 2013, 00:59

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
ka shum muaj qe kan kshu prsh
janar 2013 ka 5 te marta, 5 te merkura, 5 te enjte
maj 2013 ka 5 te merkura, 5 te enjte, 5 te premte
korrik 2013 ka 5te hena, 5 te marta, 5 te merkura
gusht 2013 ka 5 te enjte, 5 te premte, 5 te shtuna
tetor 2013 ka 5 te marta, 5 te merkura, 5 te enjte
etj etj ka shum muaj
ndersa muaj qe ka ditet sic ke then ti me siper esht edhe
gusht 2014 5Te premte, 5 te shtuna, 5te djela


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3 Re: Mars 2013 prej Thu 28 Mar 2013, 04:48

luani

avatar
Administrator
Administrator
@$EB@$TJ@N shkruajti:ka shum muaj qe kan kshu prsh
janar 2013 ka 5 te marta, 5 te merkura, 5 te enjte
maj 2013 ka 5 te merkura, 5 te enjte, 5 te premte
korrik 2013 ka 5te hena, 5 te marta, 5 te merkura
gusht 2013 ka 5 te enjte, 5 te premte, 5 te shtuna
tetor 2013 ka 5 te marta, 5 te merkura, 5 te enjte
etj etj ka shum muaj
ndersa muaj qe ka ditet sic ke then ti me siper esht edhe
gusht 2014 5Te premte, 5 te shtuna, 5te djela

Keshtu sic thoni ju eshte e vertet se ne muaj te tjere ka plot raste te tilla.
Por ne kuriozitetin e shperndar mer lart behet fjale vetem per muajin mars,ndaj nqs gjendet ne nje vit tjeter muaj mars qe te kete 5 te premte,5 te shtuna,5 te djela ateher kurioziteti i shperndar bie .

4 Re: Mars 2013 prej Thu 28 Mar 2013, 14:08

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
kte qe thua ti e kam degjuar dhe me perpara per nje muaj tjeter, me duket se ka qen tetor 2012 qe kishte 5 te hena 5 te marta 5 te merkura dhe ne mos gaboj dhe per ate kshu thoshin qe ndodh njer ne 823 vjet dhe nuk e di pse me esht krijuar nje pershtypje qe ka shum muaj qe ndodhin kshu nje rne disa qindra vjet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

5 Re: Mars 2013 prej Sat 30 Mar 2013, 13:15

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
@luani shkruajti:Muaj mars i vitit 2013 ka:
5 Te premte
5 te shtuna
5 te djela.

Kjo dukuri eshte vertetuar se ndodh vetem nje here ne 823 vjet dhe quhet:
" CANTA ME TE HOLLA "
sa interesante


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons