Forumi Kuq E Zi
Lajm i fundit, SHBA-t të gatshme të përballojmë çdo situatë lufte, Koreja e Veriut urdhër ushtrisë “në shënjestër bazat amerikane” Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Lajm i fundit, SHBA-t të gatshme të përballojmë çdo situatë lufte, Koreja e Veriut urdhër ushtrisë “në shënjestër bazat amerikane” Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Fuçi baruti gati në shpërthim situata midis Kores së veriut dhe SHBA-ve dhe aleatit të saj Kores së Jugut!

Pas paralajmërimeve të ditëve të fundit Koreja e Veriut ka urdhëruar ushtrinë e saj para pak orësh që të “vejë në shënjestër bazat amerikane dhe ato të Kores së Jugut dhe të jetë gati për zjarrë”. I menjëhershëm ishte dhe reagimi i Pentagonit, ku me anë të përfaqësuesit të mediave George Little ka deklaruar: “SHBA-të janë të gatshme ti përgjigjen çdo situate të jashtëzakonshme. Shqetësohemi për çdo kërcënim që kanë deklaruar Koreja e Veriut. Duhet të ndalojnë së kërcënuari paqen në gadishull, pasi kjo ndihmon askënd. Ne jemi të gatshëm të përballojmë çdo situatë të jashtëzakonshme”.

Lajm i fundit, SHBA-t të gatshme të përballojmë çdo situatë lufte, Koreja e Veriut urdhër ushtrisë “në shënjestër bazat amerikane” Lufte110


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
ehh lum ne lum e nje luft kishim mangjut przz


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
sa kot pz, shba e ka si ujku gomarin koren dhe koreja prap vete e grricet


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons