Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Qeni u kthye në shtëpi pas shëtitjes, me një foshnjë të vdekur në gojë!
Incidenti i pabesueshëm ndodhi në Oklahoma të SHBA-ve. E zonja e shtëpisë, e cila ishte qiramarrësja deklaroi: “Qeni ynë, Luke u shfaq papritur në derën e shtëpisë duke mbajtur në gojë trupin e pajetë të një foshnje, i cili ishte mbështjell me plasmas”.

Theksoi gjithashtu se trupi i pajetë i fëmijës nuk kishte shenja kafshimi nga qeni, mesa duket Luke u ofrua të ndihmonte foshnjën.
Autoritet policore mbërritën menjëherë në vendin ku qeni zbuloi trupin e e pajetë dhe nisën hetimit për të zbuluar nënë që e braktisi dhe kreu këtë krim.
Shefi i policisë pohoi: “Foshnja është e gjinisë femërore dhe nuk e dimë se nga ka ardhur”.


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
mkapen tdridhmet e mzu koka kur pash foton shum shum tragjikeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons