Forumi Kuq E Zi
Rrathët e syve, si ti shmangni Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Rrathët e syve, si ti shmangni Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Rrathët e syve, si ti shmangni Empty Rrathët e syve, si ti shmangni prej Sun 24 Mar 2013, 04:40

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Rrathët e syve, si ti shmangni Pasqyraanë të shumtë njerëzit që kanë rrathë poshtë syve dhe janë të shqetësuar prej këtij problemi.

Mjekët
që janë marrë me këto raste siç raporton noa.al shpjegojnë se për
parandalimin e tyre duhet përdorur krem rreth syve në darkë dhe
kastraveca sipër tyre për qetësim.

Rekomandohet që të mos pihet duhan dhe kremi kundër diellit është ndihmë e mirë pasi e lëmon lëkurën.

Ashtu
sikurse shumica e dinë mungesa e gjumit shkakton nxirje dhe rrathë në
sy, më shumë gjumë ndikon dhe për të shmangur qeset poshtë tyre ndaj
jastëkët e lartë janë ndihmë.


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons