Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Tinguj dhe vibracione të mistershme alarmojnë New Jersey! (video)

Vijojnë shpërthimet dhe vibracionet e mistershme në SHBA!
Tashmë ato janë shfaqur dhe në New Jeresy duke alarmuar banorët e qytetit, ku policia ka grumbulluar me qindra raporte në bashkëpunim me shërbimin e zjarrfikësve.

Ndërsa ora shënonte 3 pas mesnate, ditën e martë më 19 mars, vibracione të çuditshme të shoqëruara nga tinguj misterioz kanë alarmuar banorët e Kepi Maj dhe Cumberland.
Instituti Gjeologjik USGS i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nuk mund të jap asnjë shpjegim rreth fenomenit. Për banorët është e disata herë që ndjejnë vibracione të çuditshme në shtëpitë e tyre të shoqëruara nga tinguj misterioz.
Autoritete policore, të cilat pas raporteve të shumta të grumbulluara pohuan se nuk kemi dijeni për asnjë aktivitet ushtarak në zonë!
Kjo ka shqetësuar edhe më shumë banorët e New Jeresy..


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
sa keqqq


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons