Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
Një “engjëll” zbukuroi qiellin ditën e zgjedhjes së Papës,,kjo foto po ben xhiron neper rrjetet sociale dhe ne mediat botrore

Vetëm një orë pasi kardinali i Buenos Ajres, Mario Bergoglio doli në ballkonin e Vatikanit si papa i ri i kishës së katolike, një re e mrekullueshme në formë engjëlli është shfaqure në qiellin e Floridas, në Palm Beach.

Përdorues të ndryshëm të Facebook kanë fotografuar dhe publikuar në rrjetin shoqëror këto foto të cilat u përhapëm shumë shpejt të shoqëruara nga mijëra komente.

“Papa kërkoi që të luteshin për të, – shkruan dikush në rrjetet sociale, – dhe Zoti u përgjigj”.


Një tjetër dukuri atmosferike po kaq misterioze dhe mahnitëse për supersticiozët u bë për ditë me radhë dhe rrufeja mbi kupolën e Shën Pjetrit, ditën që Benedikti XVI njoftoi dorëheqjen nga papati.

Fotoja e realizuar nga fotografi i agjencisë Ansa, Alessandro Di Me bëri xhiron e botës edhe në agjencitë më të rëndësishme të lajmeve


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
si ka mundesi diqka e till mduket e habitshme po prap se prap qenka pamje shum e bukur


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons