Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

$EB@$TJ@N

avatar
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor

Kur themi “nuk e besoj”, kemi parasysh raste si ky i 33 vjeçares Joanne Turton, e cila është shtatzënë këtu e… 15 vjet!
Joanne, që nga mosha 18-vjeçare tregon se është shtatzënë në muajin e tetë, por pa qenë në të vërtet!

Shkaku i barkut të fryrë?
Barku i saj i fryrë, është në këtë gjendje për shkak të një çrregullimi në zorrë, prej të cilët vuan edhe sot 33 vjeçarja. Për shkak të saj –siç dhe ajo thotë- të mos jetojnë në jetë normale asi sa herë qe e zënë krizat barku i saj fryhet së tepërmi.
Joanne ka një vajzë 5-vjeçe dhe atë që ajo shpreson është që me një ndërhyrje kirurgjikale ti instalojnë një aparaturë specifike, e cila funksionon si valvul brenda në zorrë, me qëllim që të normalizoj funksionin e saj dhe të mos fryhet siç më parë./


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
qyqa nonne kjo qanka traumatike eh medettt qa spo ngjojmm


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons