Forumi Kuq E Zi
Te dua kur... Mirese10
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com
Te dua kur... Regjis10

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Te dua kur... Empty Te dua kur... prej Sat 16 Mar 2013, 04:46

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
Te dua engjulli im


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Mon 18 Mar 2013, 19:40

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
githmon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

3Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Tue 19 Mar 2013, 04:33

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
sepse kshu donn zemra


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Wed 20 Mar 2013, 11:58

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur me do

5Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sat 23 Mar 2013, 05:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
kur mendonn per mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Thu 04 Apr 2013, 07:18

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
me teket

7Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sat 06 Apr 2013, 06:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
fiksohem keqq pas tejeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Tue 23 Apr 2013, 20:53

luani

luani
Administrator
Administrator
atehere vetem kur bindem se ti me don

9Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Wed 24 Apr 2013, 15:56

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
e di se ti do jesh gjithnje me mua


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

10Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Wed 24 Apr 2013, 16:10

$EB@$TJ@N

$EB@$TJ@N
->Fond@tor<- WebM@ster
->Fond@tor
gjithmon


________________________
Jeta vazhdon, e ardhmja te pret, mos e kthej koken mbrapa, se e shkuara te vret.
Kam Lindur Per Te Vdekur , Por Nuk Do Vdes Pa Lene Gjurme...
http://kuqezi.albanianforum.net/

11Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Wed 24 Apr 2013, 17:03

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
stdu hiq e shikon nickun tplaqin ata sy(njonnit)


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

12Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Thu 25 Apr 2013, 18:07

luani

luani
Administrator
Administrator
vazhdimisht.

13Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Fri 26 Apr 2013, 10:48

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
edhe ti me donn shum


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

14Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sat 27 Apr 2013, 05:44

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
mbes vet

15Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Fri 10 May 2013, 11:45

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
tkam dasht dikur se tash jo me


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

16Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sun 19 May 2013, 06:51

Klio

Klio
Moderator
Moderator
edhe ti me donn mua


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

17Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sun 19 May 2013, 10:55

Angel

Angel
Princeshe
Princeshe
Kur kam kohe.

18Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sun 19 May 2013, 16:23

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
KUR E DI SE QJE NGJENDJE TBESH X MUA


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

19Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Fri 24 May 2013, 08:38

Klio

Klio
Moderator
Moderator
e di se me kushton vemendjen e nevojshme


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

20Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Fri 24 May 2013, 10:07

shaban cakolli

shaban cakolli
Antar Special
Antar Special
kur te me duash edhe ti

21Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Mon 27 May 2013, 07:27

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
esht me tdasht


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

22Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sat 31 Aug 2013, 14:55

luani

luani
Administrator
Administrator
gjithnje,
te dua pa kufi,
se je per tu dashte,
se e meriton dashurine.

23Te dua kur... Empty Re: Te dua kur... prej Sat 07 Sep 2013, 15:37

E Sinqerta

avatar
Webmaster
Webmaster
tjem plotsisht e sigurt ndashurin tende


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons