Forumi Kuq E Zi

Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Per cdo gje na kontaktoni ne Forumikuqezi@live.com

Ju Mirpresim te gjithve ne forumin ton, ku do te gjeni argetim, humor, filma, lajme nga me te fundit, informacione nga me te ndryshmet, libra, programe per kompjuterin dhe shum e shum gjera te tjera. Per me shum ju ftojm te gjithve te REGJISTROHENI.....


You are not connected. Please login or register

Posto temë të re  Përgjigju temës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Te pres............... prej Sat 16 Mar 2013, 04:44

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

2 Re: Te pres............... prej Wed 20 Mar 2013, 11:59

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te garazhda

3 Re: Te pres............... prej Sat 06 Apr 2013, 06:34

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
ne enderrrat e mia


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

4 Re: Te pres............... prej Sat 27 Apr 2013, 06:02

shaban cakolli

avatar
Antar Special
Antar Special
te them,ate qe duhet thene

5 Re: Te pres............... prej Fri 10 May 2013, 12:01

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aty ku tkom prit gjithnje


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

6 Re: Te pres............... prej Sun 12 May 2013, 05:06

luani

avatar
Administrator
Administrator
por ti nuk po dukesh ,
po u vonove shume do iku.

7 Re: Te pres............... prej Sun 12 May 2013, 15:45

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aty ku tkom prit gjithnjeee


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

8 Re: Te pres............... prej Sat 25 May 2013, 13:43

Klio

avatar
Moderator
Moderator
aty ku duhet me tpritttt


________________________
"Mendjet e mëdha diskutojnë idetë,
Mendjet mesatare diskutojnë ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnë Njerëz.."

9 Re: Te pres............... prej Sun 26 May 2013, 10:14

luani

avatar
Administrator
Administrator
Te pres te dera e kinemase ,kam prere dy bileta te shikojme bashke nje filiem te bukur i cili shfaqet sonte .

10 Re: Te pres............... prej Mon 27 May 2013, 07:32

E Sinqerta


Webmaster
Webmaster
aty ku e dim veq un e tiii


________________________
Papersosmeria Eshte Bukuri,
Marrezia esht Gjeniliatet Dhe me mir eshte te Te jesh absolutish qesharak sesa absolutish i merzitshem
^Marylin Monroe^

Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temë të re  Përgjigju temës

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Social Media Buttons